Ще одна цікава сторінка: вчитель вчителів (я- завуч)


Обласний семінар "Патріотизм і громадянськість в духовному розвитку особистості"

Так можна коротко сказати про обласний семінар, який відвідала у Запоріжжі 21-22 січня. Дата обрана невипадково, оскільки тема зібрання  - "Патріотизм і громадянськість в духовному розвитку особистості". Багато сказано і про Соборність держави, і про виховання у підростаючого покоління любові до України, до мови й культури. Більш детально про це за посиланням.

..........................................................................

Навчальний семінар 

Для педагогічних працівників школи проведено навчальний семінар «Діяльнісний підхід до вивчення навчальних предметів як чинник формування активної життєвої позиції учня». Особливістю цього методичного заходу стала форма прооведення його. Це був живий квест. 

У системі роботи школи квестові технології уже знайшли своїх прихильників як серед учителів, так і серед учнів. Діти вже неодноразово залучалися до цікавих пошуків, змагань, до вирішення проблемних ситуацій. А от з педагогічними працівниками на квесті зустрілися вперше. Радує, що перший млинець вийшов досить непоганим.

Двом командам було запропоновано знайти нормативно-правове забезпечення діяльнісного підходу у НВП та відповідний методичний інструментарій. Пошуки державних документів (державних стандартів, навчальних програм, методичних рекомендацій, Концепції національно-патріотичного виховання) та методичної літератури здійснювалися у кабінетах адміністрації, бібліотеці, навчальних кабінетах. Гра-змагання захопила команди, а значить і результат не змусив чекати. Учасникам  було надано усе необхідне для проведеня семінару. 
Крім особливостей реалізації діяльнісного підходу, учасники заходу ознайомилися з видами квестів та особливостями їх впровадження.
Дякую учасникам за активність. Молодці молоді педагоги, які не тільки вчаться новому, а й прагнуть впроваджувати його у роботу.
Упродовж цього навчального року кожне МО запропонує колегам участь у розроблених ними квестах. Впевнена, що буде цікаво!

Немає коментарів:

Дописати коментар