Інформаційний проект "Шевченко від А до Я"

Трохи більше місяця триває інформаційний проект "Шевченко від А до Я". На сьогодні книжечка - своєрідний продукт проекту - уже налічує 53 сторінки. У першу чергу дякую за активну, системну й плідну роботу учням 9 класу, особливо Самарській Вікторії. Непогано попрацювали за цей період Мендела Лілія, Путятіна Олеся, Єна Сніжана. Свій внесок зробили й шестикласники: Паламарчук Анастасія, Ємцева Поліна, Королькевич Анастасія. На жаль, не включилися в роботу інші класи, однак час іще є: недосліджених сторінок життя й творчості поета ще дуже багато. 
На початку травня розпочинає роботу "студія звукозапису": учні будуть начитувати підготовлені ними ж тексти. Отже, книгу можна буде не лише побачити й погортати, а й послухати. Опанувавши інші можливості сервісу storyjumper.com спробуємо й в інший спосіб донести до учнів Шевченкове слово. Більш детально про хід проекту читайте на сторінці "Інформаційний проект "Шевченко від А до Я".
................................................................................................................................................

З`явилася ідея узагальнити всі наші знання й напрацювання. Досить складати на полиці написане, намальоване, розгадане! У цікавій і доступній формі розповімо про Тараса Шевченка: учитель - своїм учням, учні - одноліткам і меншим дітям.
Хто бере участь у проекті? Учні 5-11 класів та вчителі української мови та літератури.

Як ми будемо це робити?

  • Залучимо якомога більше учасників і будемо разом шукати інформацію про життя і творчість Тараса Шевченка.
  • Заповнюватимемо гугл-таблицю (доступ до своєї таблиці матиме кожен клас).
  • Керівник проекту (Бистрицька Н. А.) щотижня заноситиме зібрану класами інформацію до цієї книжечки із зазначенням авторів повідомлення.
  • У гугл-таблиці внесена до книжечки інформація буде позначена зеленим кольором; ту, яку потрібно доопрацювати, - жовтим.
  • Щоп`ятниці зміст книжечки буде оновлюватися. Увага! Розміщену в книжечці інформацію вже не треба вносити до гугл-таблиці.
  • Про хід реалізації проекту ви дізнаватиметеся за книжечкою та повідомленнями на цьому блозі. 
Бажаю успіхів і творчого натхнення!
Будемо раді, якщо до нас приєднаються всі шанувальники творч
ості Великого Тараса!

Немає коментарів:

Дописати коментар