Філологічний Олімп


Вітаю дівчат з успішним захистом наукових робіт!

Цікавими, впевненими й змістовними були виступи дівчат - Ценової Анастасії, Мендели Анастасії, Кошель Юлії, Полякової Інни, Турубарової Яни, Алхутової Єлизавети - на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
Вітаю Менделу Анастасію з перемогою! Усі дівчатка молодці! Дякую за роботу.
Детальніше  про результати за посиланням

Кошель Юлія - переможець обласного етапу олімпіади з української мови та літератури

14 лютого 2016 року Кошель Юлія, Ценова Анастасія і Полякова Інна взяли участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. 
Вітаю Кошель Юлію з перемогою! Бажаю подальших успіхів! 

Конкурс ораторського мистецтва

"Заговори, щоб я тебе побачив"
5 лютого пройшов районний конкурс ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив". Нашу школу представляли Сьомик Поліна, учениця 1 класу, з розповіддю "Що таке доброта" і  Кошель Юлія, учениця 10 класу , яка розповіла про школу майбутнього. Виступи дівчаток були цікавими, змістовними та емоційними. Усіх вразив виступ Юлії своєю актуальністю та широкою світоглядною позицією, за що журі одностайно присвоїло вищу нагороду - "Гран-прі".  Поліа отримала званя лауреата конкурсу.
Вітаю дівчат: Полінку з першим "виходом у світ", а Юлію з черговою (вже, здається, з п`ятою!) перемогою у цьому навчальному році! Молодці!
Більше про це за посиланням.


......................................................................................................

Перемога Кошель Юлії в обласному етапі

Кошель Юлія отримала ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.Вітаємо Юлію і творчого наставника Івашину Г. М.

Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Переможцями визначено Кошель Юлію (ІІ місце) і Ємцеву Поліну (ІІІ місце). Юлія представлятиме школу і район на обласному етапі. Успіхів! 
...................................................

Ценова Анастасія - переможець ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Вітаємо Анастасію з перемогою (ІІІ місце)!
...................................................................

У царині науки

Вітаємо дівчат із перемогою у І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Презентуючи результати наукових досліджень у секціях українська мова та українська література, юні дослідниці відзначили актуальність і новизну  своїх робіт, а виступи зацікавили не лише членів журі, а й  однолітків. 
Пропоную ознайомитися з темами наукових розвідок:

Полякова Інна разом із науковим керівником Божковою Л. О. обрали тему "Семантично-стилістичне навантаження неологізмів Василя Стуса". У роботі не лише визначили приклади авторських новоутворень, а й класифікували їх. Переконливий виступ! Молодець, Інно! 

Тема роботи "Компаративний аналіз творчості Ліни Костенко та Андрія Макаревича в контексті доби" не є новою, до її розробки уже зверталися раніше учні нашої школи, однак "присмак сьогодення" переконав журі в актуальності дослідження. Впевнений виступ Алхутової Єлизавети приніс їй І місце. Вітаємо!

 Сучасна українська пісня уже другий рік поспіль не дає спокою Кошель Юлії. Цьогорічна тема її дослідження - "Сучасна українська патріотична пісня та її вплив на виховання патріотизму молоді". Приємно, що однолітки активно включилися в обговорення, що свідчить про їх зацікавленість.  Хороші результати за контрольну роботу й тези, впевнені відповіді опонентам і журі приесли Юлії І місце.  Молодець! 

Усе нове - цікаве й таємниче. Таким лейтмотивом керувалися Турубарова Яна і науковий керівник Скригун О. А. при виборі теми дослідження. І це їм вдалося! Тема "Мотив квесту в сучасній українській літературі"  справді нова й маловивчена. А Яна заслужено стала переможцем!

Уже втретє бере участь у Малій академії наук Ценова Анастася. Цього року її зацікавила сучасна проза, а саме "Проблематика прози Марії Матіос".  Визначені пробеми з неодмінним підтвердженням змістом творів переконали у серйозності дослідження і актуальності тематики. Тож вітаю Анастасію з І місцем!

Вперше спробувала себе на дослідницькій ниві Мендела Анастасія, звернувшись до компаративного аналізу.  Тема дослідження "Проблема духовної деградації людства і компоративний аналіз балади І.Драча "Крила" та Габріеля Маркеса "Стариган із крилами" і виступ  розкрили справді глобальну проблему духовності людства. Молодець! Вітаємо з І місцем! 

..............................................................

Пишаємося випускниками

Уже не один рік минув, як закінчили школу наші "зірочки" - Юлія Троян, Яна Кошель, Ірина Проніна, , Катерина Опря, Віталіна Бистрицька, Анастасія Івашина - а ми все одно звертаємося до їхніх надбань на творчій і дослідницькій ниві. Напередодні захисту науково-дослідницьких робіт запроошую переглянути наукові роботи юних дослідників, серед яких і наша випускниця - Бистрицька Віталіна. 

.....................................................................

До "Розкрилля душі" - з душею!

Цьогорічний Всеукраїнський конкурс "Розкрилля душі" був присвячений 85 річниці від Дня народження Ліни Костенко. Десятикласниці Ценова Анастасія, Алхутова Єлизавета, Полякова Інна і Турубарова Яна вже давно є щирими прихильниками творчості Ліни Костенко, Анастасія уже другий рік поспіль досліджує таїну творчості поетеси.
Тому й участь у Конкурсі була цікавою. Предметом досліджень юних науковців були власні назви у поетичних творах Ліни Костенко (Ценова А.), музичні терміни в поезіях (Алхутова Є.), кольористика пейзажної лірики (Турубарова Я.), особливості фонічної організації поетичних текстів на прикладах пейзажної лірики (Полякова І.).
Підсумки обласного етапу Конкурсу принесли нашим дівчаткам три перемоги: Анастасія, Яна та Інна посіли ІІІ місця! Вітаю, дівчатка! Дякую Лізі за цікаве дослідження! Подальших успіхів вам на дослідницькій ниві!
Пропонуємо переглянути інформацію на сайті школи

Вітаю Кошель Юлію з присудженням обласної премії для обдарованих дітей! 


Нагадую: Юля - переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (ІІ місце), переможець ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (ІІІ місце). А ще - переможець районних етапів ряду творчих та інтелектуальних конкурсів (Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т. Шевченка, Всеукраїнський конкурс творчих та дослідницьких робіт "Об`єднаймося ж, брати мої!" та інших). Юлія - палка шанувальниця українського слова! Успіхів тобі, Юліє! Здоров`я й натхнення твоєму творчому наставнику Івашині Галині Миколаївні!

Немає коментарів:

Дописати коментар